Return to site

Symbole funkcyjne w Automatach online

Niewątpliwie obecność w slotach specjalnych symboli z dodatkowymi funkcjami może nie tylko podsycić zainteresowanie grą, ale także znacząco zwiększyć wygrane. Obecność, wartość i funkcjonalność tych znaków jest również wskazana w tabeli wypłat. W zasadzie, można z powodzeniem grać na automatach online i bez tej wiedzy, ale gra będzie o wiele bardziej interesujące, jeśli zrozumieć znaczenie wszystkich działań, które występują na polu gry. Poniżej wymieniono najczęstsze odmiany symboli funkcjonalnych:

Symbol Wild (Dziki) - najczęściej występujący symbol specjalny. Zastępuje każdy inny symbol na bębnach i pomaga utworzyć wygrywającą kombinację. Dość często deweloperzy nie są ograniczeni do jednej funkcji i dodają do dzikiego symbolu kilka oryginalnych opcji, aby wyróżnić swój slot na tle innych.

Multifikatory - kilkakrotnie zwiększają wypłatę wygranej kombinacji. Jeśli na bębnach pojawi się "5x multiplier", oznacza to, że wygrana za daną kombinację wzrośnie pięciokrotnie. W niektórych slotach scattery mogą uzupełnić kombinację zamiast symbolu wild.

Symbol rozproszenia (Scatter) - ten symbol jest często nazywany symbolem rozproszenia lub scatter. Zazwyczaj scatter pojawia się tylko w wygrywającej kombinacji. Gracze często mylą go z mnożnikiem ze względu na pewne podobieństwo funkcji. W przeciwieństwie do tych ostatnich, symbol scatter mnoży nie kwotę wygranej, ale zakład postawiony w danym spinie. Ale to nie wszystkie jego cechy. Scatter może również uruchomić mini-grę lub serię darmowych obrotów. Funkcje symbolu Scatter zależą od konkretnego modelu maszyny, a żeby w pełni zrozumieć wszystkie jego funkcje, warto przeczytać szczegółową recenzję tego slotu.

Symbol bonusu (Bonus Symbol) jest aktywatorem gier bonusowych w slotach. Zgodnie z zasadami gry slotowej, aby rozpocząć grę bonusową należy spełnić warunek obowiązkowy, np. zebrać raz 3 symbole Bonus w jednym obrocie.

Gra w ryzyko

Ryzykowna gra lub "podwójna gra" jest obecna w wielu dzisiejszych slotach. Jeśli znalazłeś w tabeli wypłat jej opis, to masz świetną okazję, aby zwiększyć swoją wygraną o połowę, dwa lub cztery razy. Zazwyczaj graczowi proponuje się albo odgadnięcie koloru karty, albo wybranie karty o wyższej wartości z czterech zamkniętych, a gracz musi przebić odkrytą kartę krupiera, która jest wykładana koszulką do dołu.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly